Luxusní hodinky Tourbillon

Ručně dělaná mistrovská díla s komplikací Tourbillon.

Tourbillon vynalezl už v roce 1795 Abraham Louis Breguet. Přesnost chodu mechanických hodin i náramkových hodinek ovlivňuje zemská přitažlivost. Jakmile nepokoj, tlukoucí srdce hodinek, tiká ve svislé poloze, je jeho chod ovlivňován zemskou přitažlivostí. K eliminaci tohoto jevu slouží právě komplikace Tourbillon, neboli tzv. „větrná smršť“.

Tourbillon je vzorový mistrovský kousek hodinářského umění. V poslední době se Tourbillon prosazuje čím dál více a žádná hodinářská firma se tomuto trendu nemůže vyhnout. Na první pohled viditelný Tourbillon jasněji než cokoliv jiného dokazuje, že se kupujícímu nabízí vyšší kvalita.

Zvýšenou přesnost, kterou Tourbillon hodinkám přináší, obdivují především perfekcionalisté, kteří ocení přesnost ve zlomcích vteřin za den.

Od doby zavedení Tourbillon do limitovaných edic značky Ingersoll bylo v této povznesené technické relaci prodáno pouze cca 700 kusů hodinek s pravým hnacím soustrojím Tourbillon. Edice Tourbillon jsou nabízeny v přísně limitovaných sériích vždy pouze po 100 kusech. Hodinky ručně sestavované z vysoce ušlechtilé oceli, z obou stran kryté safírovým sklíčkem, na spodní straně označeny pořadovým číslem výroby 1-100, se zapínáním z ušlechtilé oceli na pásku z pravé krokodýlí kůže jsou u této nejvyšší kategorie Ingersoll standardem. Exklusivní dárkové zboží v leštěné, ručně vyráběné, sametem vykládané dřevěné dóze, s certifikátem a rytinou dávají edicím Tourbillon vysoce noblesní podobu.

Hodinky Ingersoll Tourbillon nastavují zcela nový pojem času ... legenda žije.

Nabídka luxusních hodinek Ingersoll »

« Zpět