Akce a novinky

Miss zdravotní sestra

Dne 24.2.17 jsme se  zúčastnili jako sponzoři  plesu  zdravotních sester v krásném prostředí Žofína. Celý večer vyvrcholil  volbou miss sympatie v rámci  celorepublikového finále. Jsme rádi, že finalistky zdobí naše hodinky Ingersoll. Více »

Golf digest

Povedený článek vyšel o mechanických hodinkách Ingersoll v květnovém čísle časopisu Golf digest. Ještě jednou děkujeme panu Drahoňovskému za příjemnou spolupráci. :-) Více »

GOLF-BLACK BRIDGE

3.5.2015 jsme se s Ingersollem opět zúčastnily, ve spolupráci s PH GOLF, golfového turnaje na krásném golfovém hřišti BLACK BRIDGE v Praze. Nejlepší hráči získali poukázky na nákup mechanických hodinek Ingersoll. Součástní hlavní výhry této golf tour jsou i naše hodinky Ingersoll. Více »

GOLF-Pyšely

7.5.2015 jsme se s Ingersollem opět zúčastnily, ve spolupráci s PH GOLF, golfového turnaje na krásném golfovém hřišti PYŠELY. Nejlepší hráči získali poukázky na nákup mechanických hodinek Ingersoll. Součástní hlavní výhry této golf tour jsou i naše hodinky Ingersoll. Více »

Ples Farmacie 2015

Dne 17. ledna 2015 jsme se s mechanickými hodinkami Ingersoll zúčastnili velmi povedeného plesu Farmacie 2015, který se konal v krásném objektu pražského Žofína. O hodinky byl mezi hosty velký zájem a vzniklo zde několik hezkých spoluprací s firmami z farmaceutického průmyslu. Více »

Miss zdravotní sestra 2015

12.2.2015 jsme se zúčastnily v krásném sále na Žofíně volby Miss zdravotní sestřička 2015 a vítězkám jsme předaly krásné hodinky Ingersoll.  Více »

GOLF-BLACK BRIDGE

21.10.2014 jsme se s Ingersollem opět zúčastnily, ve spolupráci s PH GOLF, golfového turnaje na krásném golfovém hřišti BLACK BRIDGE v Praze. Nejlepší hráči získali poukázky na nákup mechanických hodinek Ingersoll. Více »

GOLF-KARLŠTEJN

19.8.2014 jsme se s Ingersollem opět zúčastnily, ve spolupráci s PH GOLF, golfového turnaje na krásném golfovém hřišti Karlštejn. Nejlepší hráči získali poukázky na nákup mechanických hodinek Ingersoll. Více »

GOLF-ALBATROSS

12.6.2014 jsme se s Ingersollem zúčastnily golfového turnaje na krásném golfovém hřišti Albatross. Nejlepší hráči získali poukázky na nákup mechanických hodinek Ingersoll. Více »